Ján Počiatek je PoPo. Vyšetrovanie sa končí, za nevhodnú otázku hrozí novinárovi väzenie.

23.06.2015 22:56

https://fs5.mojevideo.sk/imgxl/127853.jpg

www.youtube.com/watch?v=W47kBeq9TkM

Už jeden rok prebieha vyšetrovanie kauzy drogovej aféry ministra Jána Počiatka. Policajtka Národnej kriminálnej agentúry, Monika Hodálová, Počiatka v spise uvádza pod označením "poškodený Počiatek". Poškodený Počiatek je odvtedy známy ako PoPo. Novinár Martin Daňo je obvinený len preto, že PoPa vyzval k tomu, aby splnil verejný sľub a podstúpil transparentný drogový test. Prípad sprevádza niekolko zaujímavostí:
* Policajtka, prokurátor a pracovníčka u PoPa sú spolužiaci...
* Nebol prizvaný slovenský, ale zahraničný znalec
* Vyšetrovanie bežného prečinu vyšetruje "elitná" NAKA na základe osobného príkazu Prezidenta PZ Tibora Gašpara
Polícia zamietla aj všetky návrhy Martina Daňa na dokazovanie a to: vypočuť Roberta Fica, Roberta Kaliňáka, manželku či jeho tajomníka. Vyšetrovanie bolo ukončené :-) Pred podaním obžaloby má obvinený nárok na preštudovanie spisu. Stalo sa tak 5. Mája 2014 v Bratislave, ale bolo to zmarené, lebo policajtka Monika Hodálová zamietla nakrútiť priebeh úkon na kameru Martina Daňa. Obvinený má právo vyhotoviť si z úkonu preštudovania spisu videozáznam a navrhnúť posledné dôkazy. Policajtka NAKA tento úkon zmarila a znova boli porušené práva Martina Daňa.
Prešiel rok a Ján Počiatek (alias PoPo) verejný a transparentný drogový test odmieta.
Zastavme politické zneužívnanie polície a vyliečme ťažko chorú Európsku úniu. Novinár Martin Daňo, zakladateľ GINN, je prvý nezávislý kandidát v Eurovoľbách 2014. Voľte číslo 20 - Právo a spravodlivosť.
---------------
Produkcia: GINN a Martin Daňo
Séria: Gorila, Megalodon, 2013, 2014, Popo, Drogy